Prosinec v ZŠS II.

Prosinec byl ve třídě ZŠS II. plný adventních příprav. Společně s novou paní učitelkou Janou se děti radovaly ze sněhové nadílky, která je mile překvapila a navodila vánoční atmosféru. Děti si vyrobily vánoční přáníčka a připravily dárky pod stromeček. Ve třídě to také zavonělo perníčky, které jsme si společně upekli a ozdobili. Poslední školní den v roce jsme si vyzkoušeli některé vánoční tradice – krájení jablíčka, pouštění lodiček a společně si zazpívali koledy. A protože jsme byli celý rok hodní, Ježíšek nám nadělil i dárečky. A nyní se již těšíme, co nám přinese rok 2024.

Mgr. Jana Grancová